PN-PT 6:00-22:00 oraz SB 8:00-18:00 ND 8:00 -15:00

Zadzwoń:

506 797 400

Manager/ dietetyk

Tobiasz

Obsługa klienta

Zuzanna

Mam na imię Zuzanna. Na codzień pracuję w branży logistycznej, swoją pasję do aktywności fizycznej realizuję w AFG Mosina. Moją uśmiechniętą i energiczną osobę spotkacie na recepcji, gdzie chętnie zapoznam Was z naszym klubem. Do zobaczenia!
Obsługa klienta

Oliwia

Hej jestem Oliwia, moja pasja do sportu została zapoczątkowana kilka lat temu, a tak naprawdę już od dziecka miałam z aktywnością fizyczną dużo wspólnego. Przez pewien czas prowadziłam zajęcia fitness, gdzie spełniałam swoją pasje. Wolny czas spędzam na czytaniu książek, spacerach z moimi pupilami,a także na siłowni. Na chwile obecną możecie znaleść mnie na recepcji w AFG gdzie zawsze panuje super atmosfera
Trener personalny

Adrian

Od dziecka związany ze sportem, 18 lat na boiskach piłkarskich, następnie biegi biegi uliczne i coś w czym zatraciłem się bez reszty triathlon na dystansie IRONMAN. Prywatnie absolwent WF, trener personalny, trener triathlonu, student studiów magisterskich na kierunku dietetyka sportowa/psychodietetyka, pasjonat wszelkiej aktywności fizycznej i sportu, chodzący wulkan energii - wszędzie mnie pełno. Z rzeczy nieoczywistych - SushiMaster z 6-cio letnim doświadczeniem w najlepszych poznańskich restauracjach
Trener personalny

Marcus

Trener Personalny

Martyna

Dietetyk, trener personalny, instruktorka Cross, Jogi i miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od dziecka ruch był jej zwolennikiem. Podczas studiów odkryła dwie dyscypliny, w których bezwarunkowo się zakochała, a mianowicie Crossfit i Joga. Jeden zapewnia jej niebywałą kondycję fizyczną, drugi psychiczną. Natomiast oba dają jej wielką moc do działania w codziennym życiu.
Brazylijskie pośladki, Tabata,

Dominika

Nazywam się Dominika Wojciechowska. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Od kilkunastu lat zajmuje się hodowlą psów rasowych oraz ich szkoleniem. Jestem trenerem personalnym i siłowni. Pasjonuje się sportem oraz zdrowym stylem życia. W każdy trening wkładam całe swoje serce. Staram się dawać z siebie 100% wykorzystując przy tym wiedzę oraz doświadczenie. Lubię motywować innych do działania, przez co zyskuję uśmiech oraz spektakularne efekty.
Spinning

Asia

Nazywam się Joanna Krawczyk. Jestem instruktorem FTI INDOOR CYCLING od 2019 r. Rower w połączeniu z dobrą muzyką są ze mną od zawsze - to moja pasja Uwielbiam tą formę zajęć, ponieważ jest to sport zorganizowany, w którym zajęcia skupiają się na wytrzymałości, sile i interwałach o wysokiej intensywności, co w połączeniu z muzyką daje niebywały efekt pracy nad swoim ciałem.
Pole Dance Kids

Żana

Cześć, Jestem Żana. Od kilku lat trenuje Crossfit i Pole Dance. Rurka stała się moją pasją, którą ciągle rozwijam. Na zajęciach zapewniam dawkę energii i uśmiechu. Co dają te zajęcia? Poprzez pracę z własnym ciężarem ciała, kształtują całą sylwetkę. Poprawiają przede wszystkim elastyczność. Regularne treningi przynoszą szybko zauważalne efekty i niesamowitą satysfakcje.
Sexy Pupa, Slim Fit

Paulina N

Total Body Jump / Fit MIX

Justyna

Nazywam się Justyna Kałuzińska. Z Adrenaliną jestem związana od początków jej powstania, aż do dziś. Przygodę ze sportem rozpoczęłam w 2016 roku. Moim celem było dojście do formy sprzed dwóch ciąży. Nie przypuszczałam wtedy, że sport stanie się dla mnie wielką pasją, odskocznią od pracy i obowiązków. Prywatnie jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, wokalistką, rytmiczką, wychowawcą i nauczycielem przedmiotów artystycznych. Moim marzeniem jest, aby sport towarzyszył mi już do końca życia.
Spinning Gold

Paulina

Flexy Body

Magdalena

Mam na imię Magdalena, jestem certyfikowanym instruktorem stretchingu i mam przyjemność poprowadzić dla Was zajęcia z rozciągania. Od zawsze sport odgrywał ważną rolę w moim życiu. Na różnych jego etapach miałam styczność z wieloma dyscyplinami sportowymi m.in. tańcem towarzyskim, łyżwiarstwem szybkim, taekwondo czy fitnessem. Rozciągnie towarzyszyło mi przy uprawianiu każdej aktywności fizycznej, było integralną częścią cyklu treningowego, tym samym zapobiegało kontuzjom oraz przynosiło ukojenie dla ciała i spokój dla głowy.
Strong Body

Honorata

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - ćwiczenia psychofizyczne oraz Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością profilaktyka 50+. Moim zamiłowaniem jest istota ludzka. w W związku z czym ukończyłam Kurs Masażu I i II Stopnia oraz posiadam Certyfikat Masażu Bańką Chińską, a także Certyfikat Masażu Gorącymi Kamieniami. Naszym życiem kieruje oddech, zatem warto poświęcić mu kilka chwil. Dlatego też metoda Butejki pozwala na zatrzymanie uwagi przy życiowej energii oddechu.Na co dzień masuję, praktykuje jogę, elementy Tai chi, a także inne sporty
Strong

Kinga

Salsation

Weronika