PN-PT 6:00-22:00 oraz SB 8:00-18:00 ND 8:00 -15:00

Zadzwoń:

506 797 400

Zuzanna

Tobiasz

Brazylijskie pośladki, Tabata,

Dominika

Nazywam się Dominika Wojciechowska. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Od kilkunastu lat zajmuje się hodowlą psów rasowych oraz ich szkoleniem. Jestem trenerem personalnym i siłowni. Pasjonuje się sportem oraz zdrowym stylem życia. W każdy trening wkładam całe swoje serce. Staram się dawać z siebie 100% wykorzystując przy tym wiedzę oraz doświadczenie. Lubię motywować innych do działania, przez co zyskuję uśmiech oraz spektakularne efekty.
Trener personalny

Adrian

Od dziecka związany ze sportem, 18 lat na boiskach piłkarskich, następnie biegi biegi uliczne i coś w czym zatraciłem się bez reszty triathlon na dystansie IRONMAN. Prywatnie absolwent WF, trener personalny, trener triathlonu, student studiów magisterskich na kierunku dietetyka sportowa/psychodietetyka, pasjonat wszelkiej aktywności fizycznej i sportu, chodzący wulkan energii - wszędzie mnie pełno. Z rzeczy nieoczywistych - SushiMaster z 6-cio letnim doświadczeniem w najlepszych poznańskich restauracjach
Trener personalny

Marcus

Trener Personalny

Martyna

Dietetyk, trener personalny, instruktorka Cross, Jogi i miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od dziecka ruch był jej zwolennikiem. Podczas studiów odkryła dwie dyscypliny, w których bezwarunkowo się zakochała, a mianowicie Crossfit i Joga. Jeden zapewnia jej niebywałą kondycję fizyczną, drugi psychiczną. Natomiast oba dają jej wielką moc do działania w codziennym życiu.
Sexy Pupa, Slim Fit

Paulina N

Spinning

Asia

Nazywam się Joanna Krawczyk. Jestem instruktorem FTI INDOOR CYCLING od 2019 r. Rower w połączeniu z dobrą muzyką są ze mną od zawsze - to moja pasja Uwielbiam tą formę zajęć, ponieważ jest to sport zorganizowany, w którym zajęcia skupiają się na wytrzymałości, sile i interwałach o wysokiej intensywności, co w połączeniu z muzyką daje niebywały efekt pracy nad swoim ciałem.
Pole Dance Kids

Żana

Cześć, Jestem Żana. Od kilku lat trenuje Crossfit i Pole Dance. Rurka stała się moją pasją, którą ciągle rozwijam. Na zajęciach zapewniam dawkę energii i uśmiechu. Co dają te zajęcia? Poprzez pracę z własnym ciężarem ciała, kształtują całą sylwetkę. Poprawiają przede wszystkim elastyczność. Regularne treningi przynoszą szybko zauważalne efekty i niesamowitą satysfakcje.
Kids

Asia

Strong

Kinga

Salsation

Weronika

Strong Body

Honorata

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - ćwiczenia psychofizyczne oraz Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością profilaktyka 50+. Moim zamiłowaniem jest istota ludzka. w W związku z czym ukończyłam Kurs Masażu I i II Stopnia oraz posiadam Certyfikat Masażu Bańką Chińską, a także Certyfikat Masażu Gorącymi Kamieniami. Naszym życiem kieruje oddech, zatem warto poświęcić mu kilka chwil. Dlatego też metoda Butejki pozwala na zatrzymanie uwagi przy życiowej energii oddechu.Na co dzień masuję, praktykuje jogę, elementy Tai chi, a także inne sporty